ondulacja

Z radością informujemy, że do oferty naszego salonu fryzjerskiego wprowadziliśmy – w odpowiedzi na duże zainteresowanie konsumentów – popularną szczególnie w latach 80tych usługę stylizacyjną jaką jest wykonanie dla klienta trwałej ondulacji. Wiele osób podejmuje próby nadania włosom ciekawego, lekkiego i wyjątkowego wyglądu w zaciszu własnych czterech ścian, jednakże niejednokrotnie przez brak dostępu do specjalistycznego osprzętu stylizacyjnego lub też wysokiej jakości kosmetyków okazuje się, że ostateczny efekt znacznie odbiega od wyobrażeń. Jeżeli nie chcą Państwo nadmiernie eksperymentować na własnej fryzurze i woleliby Państwo ją oddać w ręce ekspertów, możemy zagwarantować, że dla naszych profesjonalistów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży wykonanie trwałej ondulacji nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu.

Stosowane przez nas metody mają charakter nieinwazyjny oraz w pełni bezpieczny, dzięki czemu po zakończeniu zabiegu Państwa fryzura z całą pewnością nie ulegnie pogorszeniu jeżeli chodzi o jej kondycję – nie może być także mowy o wystąpieniu reakcji alergicznych na stosowane przez nas preparaty. Osiągnięty rezultat sprawi, że nie będą Państwo mogli oderwać wzroku od lustra, jako że będzie na Państwa z niego spoglądać osoba o zachwycających lokach lub falach, które to dodatkowo dzięki trwałej ondulacji utrzymają się na głowie przez długi czas. Fryzurze takiej nie straszne są bowiem niekorzystne czynniki zewnętrzne czy też nadmierna ekspozycja na niesprzyjające warunki atmosferyczne – będzie ona  sobie w stanie z tym poradzić bez najmniejszego problemu.

Czytelników zainteresowanych odwiedzeniem naszego salonu fryzjerskiego z całą pewnością ucieszy informacja, iż trwała ondulacja nie wydrenuje ich budżetu – zależnie od stopnia jej skomplikowania oraz specyfiki Państwa fryzury koszt wykonania takiej usługi wahać się może od zaledwie pięćdziesięciu do dwustu pięćdziesięciu złotych, jednakże uważamy, że koszt taki w przełożeniu na długotrwałe efekty realizacji zlecenia jest jak najbardziej warty poniesienia. Co ważne, w salonie nie spędzą Państwo także nadmiernie długiego czasu, bowiem wykonanie trwałej ondulacji zajmuje naszym ekspertom od jednej do dwóch godzin, po czym będą Państwo mogli cieszyć się własnymi lokami lub falami!

Czy w przypadku zabiegu zagęszczania włosów dzisiejszego wpisu występują jakiekolwiek przeciwwskazania? Uważamy, że słusznym jest aby poinformować naszych czytelników, którzy to zmagają się a nadmiernie osłabionymi  oraz zniszczonymi włosami, aby wstrzymali się z ondulacją do momentu, aż dzięki rozlicznym terapiom pielęgnacyjnym uda się im przywrócić satysfakcjonującą kondycję. W przeciwnym wypadku włosy po ondulacji mogą nie wyglądać naturalnie, a osiągnięty efekt może szybko ulec pogorszeniu powodując smutek lub nawet frustrację. Przed poddaniem się zabiegowi konieczne jest także zahodowanie włosów na odpowiednią długość – co najmniej na taką, aby możliwe było ich bezproblemowe nakręcenie na wałek. W przypadku włosów krótkich osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu ondulacji może okazać się niewykonalne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here