pędzle do makijażu

Nakładanie makijażu może sprawić, że poczujesz się świetnie. Efekt jest jeszcze lepszy, gdy masz pewność, że używane narzędzia zapewnią Ci najlepsze wykończenie. Znajdź wysokiej jakości pędzle do makijażu i dowiedz się, jak najlepiej używać każdego z nich, aby Twoja twarz wyglądała, jakby została pomalowana przez profesjonalistę.

Po pierwsze, wybierz pędzle z włóknami naturalnymi zamiast włókien syntetycznych. Włókna organiczne lub naturalne są zarówno bardziej miękkie, jak i bardziej skuteczne. To są prawdziwe włosy. Najbardziej miękkie i najdroższe włosie wykonane jest z niebieskich włosów wiewiórczych. Bardziej przystępne i całkowicie akceptowalne opcje obejmują: kozę, kuca i sobolę. Pędzle syntetyczne są dobre do nakładania płynnego makijażu, takiego jak baza i korektor, ponieważ są łatwiejsze do czyszczenia. Możesz znaleźć ulubioną markę i kupić wszystkie swoje pędzle od tego samego producenta lub mieszać i łączyć, aby stworzyć cały zestaw, który spełnia Twoje potrzeby.

Jakie pędzle do makijażu zakupić?

ładny makijaż

Znajdź pędzle z końcówką w kształcie kopuły. Włosie w kształcie kopuły sunie bardziej równomiernie po twarzy. Płaskie pędzle zwiększają opór podczas nakładania makijażu. Zakrzywiony kształt ułatwia kontrolowanie nakładania makijażu. Zainwestuj w wysokiej jakości pędzle do makijażu. Pędzle do makijażu z naturalnych włókien mogą być drogie. Cena detaliczna odzwierciedla jednak jakość produktu. Możesz wydać te dodatkowe pieniądze na pędzel, który może przetrwać całe życie, pod warunkiem, że o nie dbasz. Pamiętaj, aby czyścić swoje naturalne pędzle do makijażu włosów raz w miesiącu, zanurzając je w filiżance ciepłej wody z niewielkim szamponem. Opłucz pędzle i połóż je płasko na ręczniku na blacie, aż wyschną.

Rozpocznij swoją kolekcję kompletując niezbędne pędzle do codziennego makijażu. Istnieje wiele pędzli, jeśli chodzi o pędzle do makijażu. Jeśli masz ograniczony budżet i chcesz po prostu zapoznać się z podstawami, możesz zacząć od pędzla do podkładu, pędzla do korektora, pędzla do różu, pędzla do cieni do powiek i skośnego pędzla do cieni do powiek.
Zaleca się nakładanie podkładu za pomocą pędzla, aby olej z rąk nie zatykał porów, co może powodować podrażnienie skóry i pękanie.

Użycie pędzla do korektora pozwoli na lepsze pokrycie. Pędzel do podkładu powinien mieć dużo włosia upakowanego na końcówce, dzięki czemu jest mocniejszy i sztywniejszy do aplikacji na mokro. Pędzel do korektora może być również z włókien syntetycznych. Pędzel do produktów sypkich powinien być zdolny do pracy z bronzerem i kompaktowym pudrem. Włosie jest mniej upakowane, przez co jest w stanie zebrać dużą ilość proszku i je utrzymać dopóki nie nałożysz go na skórę. Poszukaj dużej, miękkiej, zaokrąglonej końcówki.

jakie pędzle do makijażu

Inną odmianą jest pędzel pudrowy wachlarzowy. Końcówka zapewnia bardzo lekkie pokrycie. Można go również użyć do odkurzenia nadmiaru pudru z twarzy.
Do cieni do powiek użyj co najmniej trzech pędzli. Istnieje również kilka pędzli o różnych zastosowaniach, które pomogą Ci wykonać zadanie. Główny pędzel do cieni do powiek powinien mieć końcówkę nieco mniejszą niż rozmiar powieki. Potrzebujesz dużo miękkiego włosia i zaokrąglonej końcówki. Powinien gładko przesuwać się po powiece, nakładając kolor bez przeciągania powieki. Kolejny pędzel jest nieco mniejszy niż pędzel do cieni do powiek i ma spiczastą, spiczastą końcówkę, która pomaga sięgać w głąb powieki. Pędzel do blendowania cieni do powiek ma nieco luźniejsze włosie i zaokrągloną końcówkę przydatną do mieszania kolorów cieni do powiek.

Brwi konturuj za pomocą pędzli do brwi. Spiralna szczoteczka do brwi ma końcówkę przypominającą aplikator do tuszu do rzęs. Służy do czesania brwi, gdy niektóre z nich wyrosły w różnych kierunkach. Możesz również użyć tego pędzla, aby pociągnąć włosy brwi prosto w górę, a następnie przyciąć końce, aby kontrolować kształt brwi.
Następnie użyj ukośnego pędzla do brwi, aby wypełnić brwi pudrem lub woskiem. Pędzel powinien być bardziej sztywny i mieć wygiętą końcówkę, aby móc rysować cienkie linie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki kolor ścian
Następny artykułJakie kino domowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here